Aktuální vrh - štěňátka/ Puppies

20. května se narodilo 7 pejsků (2x černý se znaky, 2x plavý a 3x černý) a jediná znakatá fenka. Rodiči jsou:

 On May, 20 2017 was born our D litter - 7 boys (black and tan, blonde and black) and one girl. Parents are:

Baghira Hali Gali                                                       (Ch. Halka Barte Prim X Ch. Isungur v.d. Haardt)

výška/heigh: 60 cm, DKK 0/0, DLK 0/0, srdce OK (2015)

bonitace/breeding test code: 4/1a,4a/A4,K1,L4,S1/S  1. třída chovnosti

Výstavy/dogshows: CAJC, multi CAC (CZ, D),  res. CACA (Klubsiegerschau Amstetten, res. CAC (Klubschau RZV/HZD Meisdorf 2012)

Zkoušky/exams: BH, OB-Z, ZOP

Loki od Červené skály                                                (Ch. Amor Carnovia Silesia X Ketty od Červené skály)

výška/heigh: 69 cm,  DKK 0/0

bonitace/breeding test code: 5/2a/K1,S5/S

Výstavy/dogshows: 3*CAC, BOB (klubová výstava Hovawart klubu ČR), res. CACIB

Naše Baghira je lehce ovladatelná, středně temperamentní fenka.  Loki pochází z velmi vyrovnaného vrhu, je to typický hovawart jak povahově, tak exteriérově - o tom svědčí, že z celkem čtyř účastí na výstavě získal tituly 3*CAC, res. CACIB a BOB.O jeho povaze si můžete přečíst na jeho webových stránkách. Doufám, že štěňátka po svých rodičích a jejich předcích zdědí dlouhověkost, vyrovnané pohodové povahy, nadšení pro stopování a radost při společném cvičení, pevné středně mohutné kostry, pěkně modelované hlavy s tmavým okem a že se stanou pro své páníčky dobrými hlídači a parťáky pro život.

Od narození jsou šťěňátka s námi v těsném kontaktu, jsou postupně seznamována s různým prostředím, zvuky, hračkami, povrchy, aby je v dalším životě jen tak něco nezaskočilo :-) Dbáme na to, aby od nás odcházeli sebevědomí pohodoví pejsci se silnou vazbou na lidi. Při odchovu se mi osvědčilo krmení hlavně syrovým masem s přílohami (více o metodě BARF zřeba zde), v 7. týdnu začínám krmit i granulemi, aby na ně byla šťěňátka zvyklá. V době odběru budou štěňátka čipována s mezinárodním očkovacím průkazem, do nových domovů dostanou výbavičku (obojek, vodítko, granule a "návod" na první dny), veterinární péče je samozřejmostí. 

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat, uvítáme i nezávaznou návštěvu!

Loki a Baghira
Loki a Baghira
Loki a Baghira
Loki a Baghira